ІШІ ПСИХОЛОГИЯЛЫҚ АКАДЕМИЯ

Практикалық психология орталығы психология кафедрасымен бірлесіп "Кіші психологиялық академиясы" жобасының қызметін ұйымдастырды.

Кіші психологиялық академия -бұл кәсіптік бағдар беру алаңы, бұл оқушылар үшін танымдық-дамытушылық жоба. Кіші психологиялық академиясы өз қызметін 2020 жылдан бастады.

Төрт жыл бойы жұмыс бүкіл оқу жылында жүзеге асырылады. Сабақтың ұзақтығы 50 минут, айына 2 рет, онлайн-форматта өткізіледі. Әрбір сабаққа психологиядағы ең өткір және қызықты тақырыптардың біріне арналған интерактивті шағын дәріс және алған білімдерін нығайту жаттығуы (мастер-класс, тренинг немесе түзету жаттығуы) кіреді.

Мақсаты: Оқушылардың жалпы психологиялық мәдениетін арттыру, өзін-өзі одан әрі табысты жүзеге асыру үшін Эго-сәйкестіліктің қалыптасуына көмектесу.